Historische Vereniging Voorburg

 

De Historische Vereniging Voorburg is trots onderdeel vanELV logo logo rgb 001

 Als je goed kijkt …


Boeiende lezing trekt volle zaal

Maandagavond 17 februari hield Kees van der Leer namens de HVV een lezing over de tentoonstelling en het boek ‘Hoeven aan de Broeksloot’. Zo’n 40 mensen hadden de weg gevonden naar een sfeervol stadsmuseum aan de Herenstraat. Ze werden niet teleurgesteld.

Kees nam het publiek mee op de speurtocht naar verdwenen boerderijen en ongeïdentificeerde schilderijen, tekeningen en foto’s. Door de combinatie van oude plattegronden, bekende plaatjes en foto’s is een groot aantal schilderijen en foto’s ‘thuisgebracht’. Tijdens deze speurtocht kwam niet alleen het werk van de onderzoekers maar ook het agrarisch verleden van Voorburg weer even tot leven. Een aanrader. Op 2 maart a.s. zal Kees nog eens de lezing houden, u kunt er nog bij zijn. Opgeven kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Die 2e maart is tevens de laatste dag dat de expositie kan worden bezocht.