Historische Vereniging Voorburg

 

De Historische Vereniging Voorburg is trots onderdeel vanELV logo logo rgb 001

'Verboden liefde' is de beste vondst

Aan al onze leden hartelijk dank voor het uitbrengen van uw stem op Je beste vondst. In totaal hebben 3347 mensen gestemd op acht bijzondere verhalen. Met 1407 stemmen is het verhaal 'Verboden liefde' van de heer Kees van der Leer, lid van historische vereniging Voorburg, winnaar van Je beste vondst! Van harte gefeliciteerd! De prijs, een uitgave van een bijzondere stedenatlas uit 1698, wordt aan de winnaar uitgereikt. Ook onder de stemmers is een exemplaar verloot. De winnaar hier is de heer R.W.J. Meekel geworden. Ook u van harte gefeliciteerd!

 

De KB, informatiebron voor allerhande onderzoekers

Voor mensen die onderzoek doen naar bijvoorbeeld (hun) familiegeschiedenis, het koningshuis, een historische gebeurtenis of meer willen weten over een bepaalde tijdsperiode is de collectie van de KB een onmisbare bron. Boeken, kranten, tijdschriften maar ook wetenschappelijke databases, duizenden e-tijdschriften, brieven, e-books en handschriften – de KB biedt de meest volledige collectie Nederlandse publicaties. Een steeds groter deel van de collectie is daarbij online te raadplegen.