Historische Vereniging Voorburg

 

De Historische Vereniging Voorburg is trots onderdeel vanELV logo logo rgb 001

Verjaardagskalender Molen de Salamander

Van onze erfgoedvrienden van De Salamander, ontvingen wij het volgende bericht, dat we graag verspreiden.

Vorig jaar, ter gelegenheid van de 2e Molendag Leidschendam-Voorburg, hebben we een oproep gedaan om deel te nemen aan de fotowedstrijd.  Op basis van een aantal inzendingen, aangevuld met foto’s uit eigen bezit, hebben wij onlangs een fraai vormgegeven verjaardagskalender samengesteld. De kalender, met een formaat van 21 x 30 cm, bevat sfeervolle molenfoto’s, zowel van De Salamander als van de Molendriegang bij Stompwijk en is nu te koop in de molen voor € 10,00.

Iedereen die van molens houdt kan er eigenlijk niet omheen om deze kalender in huis te hebben!

En zeker ook een mooi idee als cadeau voor familie, vrienden, buren? Met de inkomsten uit de verkoop van deze kalender steunt u het onderhoud van de molen, de icoon van Leidschendam.